Brak aktualnych wiadomości. Poniższe pochodzą z archiwum.
Komisje Rady Gminy Radłów kadencja 2018-2023
nazwy komisji i składy osobowe
więcej...
Aktualizacja: 30.11.2018 Utworzono: 29.11.2018
Komisja Rewizyjna Rady Gminy Radłów kadencja 2014-2018
skład komisji
więcej...
Aktualizacja: 10.12.2014 Utworzono: 10.12.2014
Komisja Budżetu i Finansów Rady Gminy Radłów kadencja 2014-2018
skład Komisji
więcej...
Aktualizacja: 10.12.2014 Utworzono: 10.12.2014
Komisja Oświaty, Zdrowia, Spraw Socjalnych i Kultury Rady Gminy Radłów kadencja 2014-2018
skład Komisji
więcej...
Aktualizacja: 10.12.2014 Utworzono: 10.12.2014
Komisja Rolnictwa, Gospodarki Żywnościowej i Rozwoju Społeczno - Gospodarczego...kadencja 2014-2018
skład Komisji
więcej...
Aktualizacja: 10.12.2014 Utworzono: 10.12.2014
Komisja Budżetu i Finansów Rady Gminy Radłów kadencja 2010-2014

Przewodniczący: Adamek Franciszek

Zastępca Przewodniczącego: Dubiel Teresa


więcej...
Aktualizacja: 07.12.2010 Utworzono: 07.12.2010
Komisja Rolnictwa, Gospodarki Żywnościowej i Rozwoju Społeczno - Gospodarczego...kadencja 2010-2014

Przewodniczący: Krzak Jacek

Zastępca Przewodniczącego: Grzesik Gerard


więcej...
Aktualizacja: 07.12.2010 Utworzono: 07.12.2010
Komisja Oświaty, Zdrowia, Spraw Socjalnych i Kultury Rady Gminy Radłów kadencja 2010-2014

Przewodniczący Komisji - Gielsok Teresa

Zastępca Przewodniczącego - Wengel Wilhelm


więcej...
Aktualizacja: 07.12.2010 Utworzono: 07.12.2010
Komisja Rewizyjna Rady Gminy Radłów kadencja 2010-2014
Przewodniczący: Wengel Wilhelm
więcej...
Aktualizacja: 01.12.2010 Utworzono: 01.12.2010

aktualne... Początek strony